Shisha Store

Kontakto

Rreth nesh

Duke qenë një nga anëtarët më të rinj të kësaj tradite të lashtë, Shishastore.al është kthyer në një nga markat më me ndikim në fushën e saj, duke u rritur dita-ditës pavarësisht nga të gjitha vështirësitë, me pasionin për sektorin, hapjen ndaj inovacionit, mirëkuptimin idealist, ndershmërinë dhe punën e disiplinuar, ofron mirënjohjen më të sinqertë për klientët e saj që nuk e kanë kursyer mbështetjen e tyre gjatë gjithë këtij procesi dhe për adhuruesit e nargjileve që janë të ndërgjegjshëm për gëzimin e jetës.

Keni pyetje në lidhje me produktet?

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare